Російський солдат

Окупанти страчували українців, які намагалися здатися в полон на Донеччині – США

Shutterstock

Українці всіма силами намагалися зберегти своє життя

У США заявили, що російські військові страчували українців, які, для збереження свого життя, намагалися здатися в полон у Донецькій області, повідомляє "Дивогляд".

Із відповідною заявою виступила посол США з особливих доручень у питаннях глобального кримінального правосуддя Бет Ван Шаак, цитує видання The Hill.

Жінка виступила на засіданні Ради безпеки ООН і запевнила всіх присутніх у тому, що росіяни обіцяли взяти під варту українців, які хотіли зберегти своє життя. Замість цього вони їх жорстоко вбивали. 

"Зараз у нас є достовірна інформація про те, що російська військова частина, яка діяла в околицях Донецька, стратила українців, які намагалися здатися, а не взяла їх під варту", – сказала Бет Ван Шаак.

Такі дії вважаються жорстким порушенням важливих правил та принципів:

"Це було би порушенням основного принципу військового права: заборони розстрілу цивільних осіб та комбатантів, які вийшли з бою через капітуляцію, поранення або інші форми втрати працездатності", додала послиня.

 

У цей час в Києві полонені рашисти сиділи на прес-конференції в теплі, з пляшками води і розказували, що в українському полоні до них краще відносяться, ніж в російській армії...

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії "Бучанську різанину" з гордістю зображають на футболках.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ