Російський солдат

На Чернігівщині рашисти пограбували безхатьків – відео

Shutterstock

Після окупантів залишився безлад і шприци

У Чернігівській області російські окупанти пограбували та розтрощили центр соціальної адаптації, де переважно перебувають безпритульні люди. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Час Чернігівський".

Це сталося наприкінці березня у Левоньках, де окупанти вимагали видати українських військових, а також виводили українців на розстріл.

"Повели сина. Ти батя, якщо не розкажеш, грохнем сина. А що можу сказати? Завели сина за кут і стріляють. Ну, що? Підійшов одноокий капітан. Пішли біля сина покладемо. Поставили на коліна, роздягнули і кажуть молись іконі", – розповідає Юрій, працівник центру соціальної адаптації.

Також своїми спогадами поділився підопічний центру Олександр:

"Поставили на коліна, почали стріляти над головою. Хто завалив дерева, де ЗСУ? Не знаємо, не бачили"

Співробітники центру та безпритульні нікого не видали окупантам, які там перебували добу. Натомість вороги пограбували та розтрощили приміщення, розстріляли двох корів, а також залишили після себе безлад і шприци.

"Слава богу всі живі. Кілька голів худоби вбили. 5.29-5.52 Оргтехніку вкрали, стільці, ложки, матраси, подушки, побите скло, не вистачало, шоб помочилися  і нагадили", – додав керівник центру Микола Романов.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що росіяни обстріляли власні позиції, використовуючи "Солнцепек".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ