активісти пропонують внести до Оксфордського та Кембриджського словників термін "рашизм"

Активісти з Києва запропонували додати термін "рашизм" в Оксфордський і Кембріджський словники

Суспільне

Сьогодні це слово використовують для опису дій путінської армії

У Києві група активістів виступила з акцією #BrandNewFascism, в ході якої закликала розпочати вживати термін "рашизм" у повсякденному житті і додати його до Оксфордського та Кембриджського словників, повідомляє "Дивогляд". 

З того моменту, як путінська росія вторглася на територію України і розпалила війну, утворилося і популяризувалося чимало нових термінів. Одним з найпопулярніших стало слово "рашизм", яке сьогодні активно використовують у повсякденному спілкуванні і на офіційних та міжнародних конференціях.

Активісти і креативники з Києва виступили з пропозицією внести слово "рашизм" до складу двох найповажніших словників світу – Кембриджського та Оксфордського.

"Зараз ми, українці, пропонуємо внести до офіційних словників англійської мови, яка є головною мовою інтернаціонального спілкування, слово "рашизм" (eng: rashism or ruscism), щоб називати ідеологію та владний російський режим, що розпочав війну та здійснював воєнні злочини в Україні, Грузії, Чечні та Сирії", – йдеться у повідомленні.

І хоча на росії зараз пишаються тим, що у 1945 році Радянський Союз переміг фашистів у Великій Вітчизняній війні, сьогоднішні події демонструють той самий фашизм зі сторони росії. Саме тому для опису дій путінської армії дуже доречним буде використання терміну "рашизм".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Києві відкрили виставку російської агресії в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ