"Це дві різні людини": лікарка прокоментувала стан здоров'я путіна

Лікарка-невролог Олександра Щебет, яка має 15-річний досвід роботи, прокоментувала загальний стан здоров'я президента рф владіміра путіна та його захворювання, які активно обговорює світова спільнота.

Відомо, що останнім часом дедалі більше розповсюджується інформація про те, що у путіна є невиліковні хвороби, серед яких онкологічні, хвороба Паркінсона та різні психічні розлади. Цю інформацію прокоментувала практикуюча лікарка-невролог Олександра Щебет, про що повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "НВ".

Так, експертка прокоментувала відеозапис зустрічі путіна з міністром оборони рф сергієм шойгу, де перший сидів у дивній позі.

"По-перше, я припускаю, що він страждає від болю в спині чи деінде, оскільки прийняв таку неприродну позу, щоб собі цей біль полегшити. По-друге, він міг так сидіти, вхопившись за стіл, щоб не виявити мимовільні рухи рукою, так звані гіперкінези чи нав'язливі рухи, які у нього іноді проскакують на інших відеозаписах. І доки путін тримається за стіл, доти його рука не рухається.

Втім, якщо подивитися інше відео, де російський диктатор перед зустріччю з самопроголошеним президентом олександром лукашенко простягає йому правицю для рукостискання, то чітко видно, що там є середньо- або крупноамплітудний тремор. І це путіну приховати якраз не вдалося. Також під час тієї зустрічі він сидів і тримався правою рукою за крісло, щоб очевидно приховати мимовільні гіперкінези й тремор"

лікарня
лікарня
Фото: Shutterstock

Читайте також:

Також Щебет поділилася своєю думкою про те, що у путіна може бути хвороба Паркінсона:

"Якщо говорити про класичну хворобу Паркінсона, то, зазвичай, вона починається з однієї сторони. Але я не думаю, що відносно путіна мова йде про класичну хворобу Паркінсона. Тут швидше всього слід говорити про синдром паркінсонізму, або екстрапірамідний синдром. Тобто у нього є симптоми, подібні до тих, що з'являються при хворобі Паркінсона, але це не вона. Це щось вторинне, симптоми виникли на тлі якогось іншого захворювання.

Якщо проаналізувати зовнішність путіна, – а я десь з півроку спостерігаю за тим, як він виглядає, – то можна помітити, що у нього постійно змінюється об'єм обличчя, тобто набряк обличчя, то є, то його немає. Іноді здається, що це дві різні людини, адже не може звичайна людина так швидко набирати вагу й худнути. Але це може бути побічною дією прийому високої дози стероїдів. І тут можна припускати декілька речей"

За словами лікарки, у російського диктатора насправді може бути онкологічне захворювання.

"Ми не знаємо яке саме, всі говорять про різні локалізації – хтось про рак щитовидної залози, хтось про рак кишечника тощо, – тому йому можуть давати високі дози стероїдів, щоб пригнітити імунітет при певному виді терапії онкології. І на високі дози гормонів таких стероїдів справді є побічна реакція, яка, зокрема, й може давати такий зовнішній вигляд, який називається "місяцеподібне обличчя". Саме воно у путіна досить типове.

путін
путін
Фото: скріншот

Якщо ж іти далі в нашій теорії припущення, то на тлі онкологічних захворювань можуть бути різні ускладнення. Зокрема можуть бути метастази в головний мозок чи первинна пухлина в головному мозку. Якщо у нього справді є метастази в головний мозок, то вони можуть локалізуватися у різних частинах мозку і вражати ті ділянки, які, наприклад, контролюють тонус м'язів. За цієї умови може з'являтися ось такий "паркінсоноподібний" тремор"

Судячи з відео з ходою путіна, його права сторона та кінцівки "працюють не дуже добре". Так, коли він йде, то активно вимахує лівою рукою, а ось права залишається неактивною. Є версія, що путін просто накульгує, але, як вважає лікарка, насправді у нього присутня слабкість у правих кінцівках.

Враховуючи ці фактори, у агресора міг бути інсульт, який уразив праву частину тіла, або це може бути проявом метастазування. Також Щебет розповіла про "дуже різкі" зміни зовнішності путіна за три місяці війни:

"І якщо відкинути теорії про двійників, то, ймовірно, у нього пішов раптовий прогрес хвороб на тлі високого рівня стресу, який він не може не відчувати, хоч би який у нього був психотип"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що, за словами нумеролога, путін вже незабаром може померти на операційному столі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше