путін

Вже незабаром: путін може померти на операційному столі – нумеролог

скріншот

Сьогодні весь світ зневажає диктатора путіна і мріє, коли він нарешті покине посаду президента росії

Нумерологи тривалий час говорили про певні проблеми зі здоров'ям диктатора і навіть називали дати, коли є висока ймовірність смерті путіна, повідомляє "Дивогляд".

Нумеролог Владислав Грицай поділився своїм прогнозом щодо цього питання: 

"Є три критичні місяці для нього (путіна – Дивогляд) цього року – це березень, травень і серпень. В один із цих місяців він піде фізично. Причому хвороба дуже активізувалася, за його циклами, ще після його дня народження минулого року. Тобто в ці три місяці вона мала дуже посилитися", – сказав нумеролог.

Фахівець абсолютно впевнений, що вже цього року путіна настигне фізична смерть, про яку він і сам знає. Ймовірно, це і стало однією з причин, чому він вирішив розпалити війну в Україні – йому немає чого втрачати. Нам же залишається лише чекати.

"Я давав прогнози ще до війни, що вона можлива лише в тому випадку, якщо путін смертельно хворий. Власне, це, мабуть, і відбувається. Багато цієї інформації і з погляду його біоритміки, стану здоров’я та його особистих циклів: фізична смерть цього року практично стовідсоткова. Питання лише, в якому місяці: березень, травень чи серпень", – сказав Грицай.

Ще один цікавий факт, яким поділився нумеролог, говорить про те, що смерть наздожене путіна через зраду близької людини.

Можливо, причиною цього стала Аліна Кабаєва, яку тривалий час називають його коханкою (або навіть дружиною). Нещодавно стало відомо, що жінка може бути вагітна, але батьком дитини вважають зовсім не президента рф

Ймовірно, що така зрада також вплинула на стан путіна, якому сьогодні необхідна операція.

"Будемо сподіватися, що операція, про яку зараз дуже багато говорять, напевно відбудеться у травні. Вона буде гарним приводом для того, щоб оточення, яке давно вже навмисно чекає на можливість скинути царька свого, цим скористалося. Однозначно, травень – критичний місяць. Якщо раніше його оточенню могло не вистачати сили з ним покінчити, то сьогодні через суто астрологічні моменти (ретроградність і багато затемнень), цієї сміливості буде більше.

У Путіна в карті народження написано, що його усуває близьке оточення через застосування сили, зокрема це може бути хірургічне втручання. Тут справді смерть або від лікаря під час операції, або від неправильного лікування. Це один із варіантів його найбільш ймовірного відходу. У нього, з великою ймовірністю або проблеми імунітету, або мозку. Зараз важко сказати, тому що нумерологія меншою мірою пов’язана із темою здоров’я. Важко говорити які саме органи. Але з того, як він поводиться, можна зрозуміти, що там велика ймовірність онкологічного захворювання, – переконаний Грицай.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що ясновидці назвали фатальну дату для путіна.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ