росія, Україна, війна

Вирішиться доля: астролог назвав важливу дату для України

Shutterstock

Сподіваємося на краще!

Астролог на ім'я Ігор Мехеда назвав дату, яка кардинально змінить долю України, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Обозреватель".

Фахівець провів аналіз та повідомив, що важливим моментом для України стане 30 квітня. Саме у цей день відбудеться Сонячне затемнення, яке може змінити долю нашої держави.

"Затемнення відбудеться в знаку Телець. Україна також перебуває під впливом цього знаку. Тому затемнення впливає на Україну (зміна долі). Тобто, під час затемнення можна побажати Україні сили, перемоги, розквіту. І це збудеться", – сказав Мехеда.

Не менш важливою є дата 2 травня. У цей період відбудеться астрометричне з'єднання комети С/2021 О3 з Меркурієм і Місяцем в сузір'ї Плеяд. На думку астролога це може спричинити різке зростання соціальної активності людей. 

"Вплив затемнення почне впливати на реальні події з 3 травня 2022 – додав астролог.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що астролог розповів про завершення війни в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ