Переговори між Україною і рф

Чим закінчиться війна в Україні – прогноз астролога

nbnews.com.ua

Для України гороскоп більше, ніж сприятливий

В Україні всі з нетерпінням чекають на завершення війни і стежать за її перебігом. Все ще відкритим залишається питання – чим закінчиться ця війна. На це питання відповіла відома астрологиня Валентина Віттрок.

Астрологиня склала гороскоп для росії на 2022 рік і передбачила результати і наслідки війни. Валентина сказала, що у цій війні перемога за Україною, а ось агресору доведеться несолодко.

"Вивчаючи гороскоп Росії, я відштовхувалася від двох значущих для цієї країни дат – 12 червня 1990 року, коли було прийнято декларацію про створення держави Росія, і 25 грудня 1991 року – день, коли остаточно впав СРСР і відбулося перше підняття прапора РФ. Обидві дати однаково погані для країни та вказують на програш у військових діях. Чорний Місяць, який, судячи з гороскопу Росії, перебував у восьмому будинку (саме він відповідає за війну) говорить про поразку в головній битві. А Марс, який опинився в четвертому будинку, – про масштабні руйнування і навіть втрату своїх територій", – сказала Валентина.

Астрологиня також додала, що для України гороскоп більше, ніж сприятливий. Положення Меркурія в Тельці свідчить про те, що Україні доведеться піти на підписання важливих документів. Саме вони покладуть початок завершенню війни.

"Причому здебільшого – спрямованих на захист України на шкоду для Росії. Від колишніх її вимог не залишиться й сліду. Агресор ще проситиме пом'якшення покарання, але пощади йому не буде. Як і людям, які стоять за смертями численних мирних мешканців", – додала астролог.

Нагадаємо, раніше ще один астролог розповідав, що процес завершення війни вже почався і зовсім скоро настане припинення вогню. Щоправда, події можуть повторитися вже за два роки.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ