НЛО

Пентагон створить спеціальну групу для вивчення НЛО

Shutterstock

Експерти мають усунути "усі пов'язані з ними загрози"

Керівництво Міноборони США планує створити робочу групу, яка має перевірити інформацію про НЛО на певних ділянках повітряного простору. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

За словами представників Пентагону, експерти мають оцінити літальні об'єкти та усунути "усі пов'язані з ними погрози". Нову робочу групу за назвою AOIMSG (Airborne Object Identification and Management Synchronization Group, Група з ідентифікації та синхронізації підходу до повітряних об'єктів) контролюватиме найвище керівництво ПС США та розвідки.

"Група з виявлення повітряних об'єктів проведе їхню ідентифікацію в повітряному просторі спеціального призначення", – йдеться у службовій записці заступника міністра оборони Кетлін Хікс високопоставленому керівництву Пентагону.

Плануються пошуки та дослідження інформації від розвідки та контррозвідки. Також хочуть скласти рекомендації щодо вживання певних заходів. У Міноборони США стверджують, що серйозно ставляться до будь-якої інформацію про те, що у повітрі з'являються непізнані об'єкти.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що 25 червня цього року з'явився звіт Пентагона, де повідомлялося про 144 зустрічі з НЛО. Серед них вдалося пояснити лише одну.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ