НЛО

На Землю можуть вторгнутися інопланетяни – учені попереджають про небезпеку

Shutterstock

Фахівці запевняють, що це "реальніше і страшніше, ніж передбачалося"

Про існування інопланетних істот казали давно. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на SciTechDaily, учені попередили, що незабаром вони з'являться на Землі.

Усі вважали, що інопланетяни – це маленькі чоловічки з великими очима та дивакуватою зовнішністю. Однак канадські учені з Університету Макгілла спростували цей міф. 

Науковці зазначили, що небезпека походить від мікроорганізмів, які незабаром можуть бути доставлені з космосу на нашу планету. 

Член команди науковців Ентоні Рікарді розповідає, що сьогодні кількість космічних подорожей активно зростає, а отже й загроза для Землі збільшується. Існує ймовірність, що у такий спосіб на нашу планету можуть бути доставлені позаземні мікроорганізми. 

"Ця загроза набагато реальніша і страшніша, ніж передбачалося", – зазначив  учений Ріккарді.

Фахівці вже шукають спосіб, як завадити небезпеці. Зокрема, вони вже представили один зі способів боротьби із "вторгненням" інопланетян:

"Практику раннього виявлення, вивчення ймовірної небезпеки та стримування інвазивних видів на Землі можна адаптувати для боротьби з "інопланетним вторгненням" позаземних мікроорганізмів", – йдеться у повідомленні.

Щоб розробити ефективні способи захисту, необхідно залучити до роботи професійних геологів та біологів. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що астрофізик знайшов докази існування корабля прибульців неподалік від Землі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ