НЛО

Одразу два літаки зустрілися з яскраво-зеленим НЛО, який пронісся крізь хмари над Канадою – подробиці

Shutterstock

Дивний літальний об'єкт помітив військовий літак і пасажирський рейс

За словами пілотів, які керували двома різними літаками – військовим і пасажирським, вони помітили дивний зелений НЛО, який зник у хмарах над затокою Святого Лаврентія на Атлантичному узбережжі Канади. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

У середу, 11 серпня, розмістили звіт, згідно якому обидва рейси стали очевидцями польоту та зникнення яскраво-зеленого літального об'єкта. Перший свідок цієї події – канадський військовий літак, який летів із бази в Онтаріо (Канада) у Кельн (Німеччина), а другий – пасажирський рейс авіакомпанії KLM Royal Dutch Airlines, що прямував із Бостона (США) в Амстердам (Нідерланди).

Вивченням даних літакового радіолокаційного відповідача двох рейсів зайнявся Стеффан Воткінс – дослідник авіації та судноплавства. За його словами, під час цієї таємничої зустрічі пілот на військовому літаку піднявся на висоту 300 м.

Це могло бути обумовлено двома факторами – потребою уникнути зіткнення з невідомим об'єктом або бажанням спостерігати за ним з меншої відстані. Не виключено, що помічений об'єкт – метеор.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Пентагоні підтвердили факт 144 зустрічей з НЛО.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ