кіт Степан

Кіт Степан отримав нагороду World Influencers and Bloggers Awards у Каннах – фото

awards.wiba.global

Тваринку супроводжував відомий американський блогер

Популярний чотирилапий українець – кіт Степан з Харкова отримав нагороду World Influencers and Bloggers Awards у Каннах, повідомляє "Дивогляд". 

Кіт Степан є яскравим користувачем мережі, а з початку війни ще й борцем за свободу і незалежність нашої держави. За майже три місяці він зібрав понад $10 тис, які надійшли на допомогу тваринам, що постраждали через повномасштабне вторгнення росії в Україну. 

Його діяльність не залишилася без уваги і була помічена в усьому світі. Ще 20 березня його номінували на премію World Influencers and Bloggers Awards. 

Він особисто прийшов за нагородою у супроводі блогера Khaby Lame. На червоній доріжці тваринка позувала у блакитно-жовтому метелику і таким чином залишився в єдності з Україною. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, хто такий кіт Степан і чому він став таким популярним серед українців.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ