кіт Степан

Рекламний партнер Valentino та зірка Instagram'у Брітні Спірс: чим відомий кіт Степан із Харкова – фото

loveyoustepan / Instagram

Фотографії тваринки збірають мільйони лайків

Домашні тварини привертають окрему увагу користувачів мережі, а інколи стають популярними по всьому світу. Зокрема, кіт Степан з Харкова є улюбленцем у соцмережах. Про нього знають навіть за кордоном. Детальніше про цього "блогера" розповідає "Дивогляд". 

Степану вже понад 13 років. Його підібрали на вулиці, коли він був ще зовсім маленьким кошеням. Сьогодні ж про нього знає величезна кількість людей. 

У кота Степана є власна сторінка в Instagram на якій вже 764 тис підписників, а пости збирають по кілька млн лайків.  

Кіт відомий не лише на своїй Батьківщині, але й закордоном. Зокрема, його фотографія з келихом вина потрапила на офіційну сторінку американської співачки Брітні Спірс.

"Якщо я час від часу пропадаю, ви можете знайти мене десь із цим котом", – йдеться у дописі.

Степан настільки популярний, що у нього замовляє рекламу відомий бренд Valentino. Зв'язок із замовниками підтримує власниця тваринки – Ганна, яка побажала залишатися невідомою. Вона зізнається, що величезних заробітків улюбленець не приносить, а всі  витрати йдуть на реквізит. 

В Україні ж котик є зіркою. Про нього знімають сюжети, які транслюються на популярних телеканалах.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що котик перервав політичне шоу в Грузії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ