Господарі дивом знайшли кота, який 10 років тому зістрибнув з човна та зник – фото

У Великій Британії у 2011 році пара проводила медовий місяць на човні, куди вони також взяла своїх домашніх улюбленців. Один із котиків втік, але нещодавно його вдалося несподівано знайти.

10 років тому році 61-річний Колін Клейтон та 58-річна Єва Белламі відпочивали за 40 км від свого будинку, що знаходиться у Бірмінгемі, поблизу Сполученні Фредлі – там з'єднуються канали між Фрадлі та Алревасом. Разом з ними були їх кішка на ім'я Візл і її сини – Дізель і Біг Гріндж. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

Тваринам було не звикати до такого відпочинку, бо раніше вони часто зістрибували з човна та поверталися на нього. Однак, одного разу чіпований 3-річний кіт Біг Гріндж зник після чергового запливу. Господарі його довго шукали, але марно.

"Коли ми не брали котів у відпустку, ніколи не виникало проблем із тим, що вони знайшли дорогу назад, хоча іноді нам доводилося залишатися на додаткову ніч, якби вони не поверталися вчасно. Інші повернулися в звичайному режимі, а Біг Гріндж – ні, тому ми залишилися ще на 5 днів і пройшлися по всьому району, називаючи його ім'я та розклеюючи плакати", – розповів Клейтон.

Біг Гріндж
Біг Гріндж
Фото: Фото news.sky.com

Читайте також: У США на роботу масово наймають котів – що вони там роблять

Читайте також: Плід кохання: дика зебра спарувалася з віслюком і народила незвичного малюка – фото

Читайте також: Житло мрії: для кота збудували крихітний будинок з телевізором та ліжком – фото

У підсумку Клейтон і Белламі повернулися додому та зареєстрували тварину як зниклу. Пройшло 10 років і пара отримала несподіваний дзвінок.

Їм розповіли, що фахівці, які рятують котів, звернули увагу на бездомного кота на прізвисько Мармелад. Вони протягом трьох тижнів намагалися зловити тварину, щоб відсканувати її мікрочіп.

"Протягом деякого часу місцевий чоловік підгодовував його, і Мармелад почав довіряти цій людині. Чоловік зателефонував і повідомив, що Мармелад зайшов до нього до квартири і що у нього на боці пухлина", – стверджує співробітниця організації Сью Хокнелл.

Біг Гріндж
Біг Гріндж
Фото: Фото news.sky.com

На щастя, ветеринар встановив, що пухлина не смертельна. Також потім знайшли власників Біг Грінджа, з яким він уже возз'єднався. Тепер котик звикає до нового життя, бо до родини також приєдналися дві собаки.

"Він виглядає дуже задоволеним і не виявляє жодного інтересу до прогулянок на вулиці", – розповів Клейтон.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав про те, як котик повернувся до своїх господарів після 10-річної розлуки. Зворушливу історію та фото можна побачити тут.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше