Кіт Форбс

Після 10-річної розлуки кіт повернувся до своїх господарів – зворушливі фото

SCOTTISH SPCA

"Він був таким унікальним і доброзичливим, ми його обожнювали"

В Абердині (Шотландія) у 2011 році пропав котик Форбс, але нещодавно він возз'єднався зі своєю родиною. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

За словами його господарки, Люсі Хендерсон, вони з чоловіком протягом кількох місяців шукали тварину, але всі спроби були марними. Приблизно через 9 місяців вони змирилися, що їх домашній улюбленець до них не повернеться.

"Він був таким унікальним і доброзичливим, ми його обожнювали", – згадує вона.

Родина лише сподівалася, що тварина хоча б жива. Згодом чоловік і жінка переїхали жити в Единбург, який знаходиться на відстані від Абердина близько 200 км.

Оголошення про зникнення Форбса
Оголошення про зникнення Форбса
Фото: BBC

Читайте також: У США 15-річна дівчинка врятувала білченят під час буревію – тепер вони вважають її мамою (фото)

Важко сказати, чим і де займався протягом 10 років Форбс, але у серпні цього року абердинській організації з порятунку домашніх тварин повідомили, що посеред вулиці помітили кота з мікрочипом. Тварина була усього в 3,2 км від будинку, в якому вона жила зі своєю сім'єю.

Котика зловили та просканували чип, завдяки чому знайшли його господарів. Останні не могли повірити, що після такої тривалої розлуки знову побачать Форбса. Тепер тварина знову живе зі Люсі Хендерсон і її чоловіком, які також мають інших тварин – двох собак і двох котиків.

Кіт Форбс
Кіт Форбс
Фото: SCOTTISH SPCA

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що собака повернувся додому через 13 років після викрадення.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ