Врятовані білченята під час урагану

У США 15-річна дівчинка врятувала білченят під час буревію – тепер вони вважають її мамою (фото)

BAILEE VILLAVASO

"Вони вистрибували прямо на мене"

Минулого місяця США зіткнулися з масштабним буревієм Іда, у тому числі 15-річна мешканка Нового Орлеану Бейлі Віллавасо, яка зі своєю сім'єю евакуювалася з міста. Їй склали компанію білченята, які ледь не загинули через негоду. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Dodo.

Спочатку Віллавасо помітили біля будинку на землі збите сильним вітром з дерева гніздо, де були без мами три маленьких білченяти. Юна американка вирішила допомогти тваринам.

"Я висушила білок рушником і поклала їх у коробку. Вони були дуже млявими і тулилися, щоб зігрітися. Я дізналася у родича-ветеринара, як годувати білок. Коли вони поїли, відразу почали набиратися енергії. Приблизно через 24 години вони досить пожвавилися, щоб бігати і гратися. Вони вистрибували прямо на мене", – розповіла 15-річна дівчина.

Внаслідок урагану сім'я Бейлі була вимушена евакуюватися, але вони не покинули білченят, яких назвали Елвін, Саймон і Тореодор. Згодом між малечею і рятівницею виникли дуже теплі відносини.

Наразі американка не знайшла для тварин, для яких вона "стала" мамою, нормального місця проживання, а тому вони досі живуть з сім'єю.

"Я зверталася до декількох фахівців з реабілітації тварин, але мені сказали, що після урагану у них і так повно білок. Я буду продовжувати звертатися до центрів для тварин", – розповіла Бейлі.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Ужгороді врятували єнота, якого спеціально замурували між будинками.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ