Буревій "Іда"

Пізнав марноту буття: у США чоловік зустрів буревій "Іда", розкурюючи кальян на надувному матраці – відео

Shutterstock

Приклад ентузіаста сподобався багатьом користувачам мережі

США зіткнулися з повінню, обумовленою ураганом "Іда". Однак, далеко не усі мешканці панікують через це явище. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Twitter.

Відомо, що буревій "Іда" став справжнім потрясінням для американців. Зокрема, у Нью-Йорку затопило вулиці та метро, а також є загиблі. Втім, навіть у таких ситуаціях є люди, які роблять вигляд, що не панікують.

Так, у мережі з'явилося відео з затоплених вулиць міста, де чоловік плаває на надувному матраці та паралельно курить кальян. Можливо, він знає щось, що невідомо звичайним смертним, а тому дивиться на буревій, начебто той – дрібниця?

Так чи інакше, приклад цього чоловіка сподобався багатьом користувачам мережі, які захопилися таким ставленням до будь-яких неприємних життєвих сюрпризів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про схожий курйоз у Дніпрі – там чоловік після зливи рибалив на матраці посеред затопленої вулиці, що потрапило на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ