Наслідки дощу в Житомирі

Венеція по-українськи: у Житомирі після зливи люди пересувалися на водному мотоциклі та надувному матраці – фото й відео

соцмережі

Місцевим жителям "було по коліна води", але вони не впали у відчай

У неділю, 30 травня, Житомир зіткнувся з масштабною зливою, яка затопила декілька вулиць – Покровську та перехрестя Покровської й Грушевського. Внаслідок цього місцеві жителі почали використовувати екзотичний транспорт. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Житомир.info.

Наслідки зливи не особливо засмутили деяких жителів Житомира, які почали кататися затопленим містом на водному мотоциклі.

"Пішоходам було по коліна води, а транспорт опинився заблокований. Житомиряни пливли по вулиці на надувному матраці, а дехто влаштував розваги на водяному мотоциклі", – сказано у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що на горі Піп Іван Чорногірський (Івано-Франківська область) несподівано випав сніг. Внаслідок стихії видимість стала обмеженою до 30 м.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ