Сонце

Магнітні бурі у червні 2021: небезпечні дати для українців

NASA

Чого чекати від сонця у червні 2021?

Перший літній місяць обіцяє бути доволі спокійним і, за прогнозами астрофізиків, магнітосфера Землі буде переважно стабільна. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

За попередніми розрахунками, у червні 2021 очікується одна магнітна буря класу G1 (слабка) і два два періоди, коли магнітосфера буде збуджена.

Магнітні бурі у червні 2021
Магнітні бурі у червні 2021
Фото: Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця

Список магнітних бур на червень:

  • 1 і 2 червня очікується магнітосферне збурення.
  • 16 червня очікується слабка магнітна буря.

ЯК ПОКРАЩИТИ САМОПОЧУТТЯ ПІД ЧАС Магнітних ЗБУРЕНЬ

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І що довший такий вплив, то більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди.

За добу до настання магнітної бурі лікарі радять почати приймати пігулки для розрідження крові. Вони допоможуть  трохи полегшити симптоми і знизити ризик утворення тромбів. (Але не приймайте жодних ліків без призначення лікаря.)

Також допоможе здоровий раціон харчування, помірна фізична активність, водні процедури. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ