Сонце

Магнітні бурі у липні 2021: небезпечні дати для українців

NASA

Чого чекати від сонця у липні 2021?

Липень - ідеальний місяць для відпусток. І цього року ніщо не завадить вашому відпочинку, навіть Сонце. Адже астрономи прогнозують лише кілька незначних геомагнітних збурень. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на дані Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

Станом на кінець червня, очікується, що у липні не буде магнітних бурь. Однак 3,12 та 13 липня магнітосфера перебуватиме  збудженому стані.

Магнітні бурі у липні
Магнітні бурі у липні
Фото: Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця

ЯК ПОКРАЩИТИ САМОПОЧУТТЯ ПІД ЧАС МАГНІТНИХ ЗБУРЕНЬ

Вважається, що магнітні бурі впливають як на судини, так і на психіку людини. І що довший такий вплив, то більш виснаженою і роздратованою стає людина. Від магнітної активності страждають як метеозалежні, так і здорові люди.

За добу до настання магнітної бурі лікарі радять почати приймати пігулки для розрідження крові. Вони допоможуть  трохи полегшити симптоми і знизити ризик утворення тромбів. (Але не приймайте жодних ліків без призначення лікаря.)

Також допоможе здоровий раціон харчування, помірна фізична активність, водні процедури. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ