Microsoft Office та ув'язнена жінка

Жінку посадили до в'язниці через установку піратських Windows і Microsoft Office

Shutterstock

Цей судовий вирок може стати початком майбутніх справ такого роду

В Іспанії жінку засудили до тюремного ув'язнення через те, що вона користувалася на своїх комп'ютерах піратськими версіями Windows і Office. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Eyerys.

ЗМІ пишуть, що в організації обвинуваченої було вісім комп'ютерів, на двох з яких знайшли піратські копії ПЗ Microsoft. Це порушення виявили ще декілька років тому, але з того часу жінка намагалася оскаржити судове рішення.

Як ми бачимо, їй це не вдалося. Тепер Верховний суд Іспанії засудив жінку до 6-місячного тюремного ув'язнення та сплати штрафу у розмірі 3,6 тис євро (близько 120 тис грн). Ця сума не передбачає коштів, які додатково компанія Microsoft має отримати від засудженої.

Це перший випадок, коли такий вирок винесли в Іспанії. Засудження може стати початком майбутніх справ такого роду.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Росії першокласника звинуватили в участі у незаконному мітингу. Тепер його батьки мають виплатити величезний штраф, на який у них немає грошей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ