Володимир Зеленський

"Президент Левінскі": американський телеканал неправильно протитрував прізвище Зеленського

5 канал

Обмовка за Фройдом

Президент України Володимир Зеленський зараз здійснює офіційну поїздку до США, де у нього вже відбулася низка важливих зустрічей. Зокрема, з президентом США Джо Байденом. Про це повідомляє "Дивогляд".

1 вересня Зеленський також зустрівся з міністром оборони Сполучених Штатів Ллойдом Остіном у Пентагоні. Цю подію висвітлювали американські ЗМІ, зокрема телеканал C-Span, який зробив розшифровку розмови Остіна з Зеленським.

Однак під час розшифровки виникла курйозна помилка. Замість прізвища Зеленський у тексті з’явилося "Президент Лівінскі".

Президент Левінскі
Президент Левінскі
Фото: скріншот

Нагадаємо, у 2019 році Володимира Зеленського почали називати Монікою Левінскі для Трампа після скандалу із телефонним дзвінком. Зокрема, на це звернув увагу відомий телеведучий Джиммі Кіммел.

У 1995 році президент США Білл Клінтон "вляпався" у скандал через повідомлення у ЗМІ про сексуальні зв’язки з працівницею Білого дому Монікою Левінскі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ