Сергій Никифоров

"Нащо було міняти одну Мендель на іншу?": мережа обурилася витівкою нового прессекретаря Зеленського – фото

sergii.nykyforov / Instagram

Українці не оцінили жарт Никифорова

Президент Володимир Зеленський зараз проводить важливі міжнародні зустрічі у Вашингтоні, США. І, звичайно ж, його супроводжує прессекретар Сергій Никифоров, який має дбати про те, щоб українська делегація мала гідний вигляд в очах міжнародної спільноти. Однак щось пішло не так. Про це пише "Дивогляд".

Напередодні Никифоров опублікував у своєму Instagram фото на фоні монумента Вашингтону біля Капітолію і Білого дому. Речник президента позує у традиційній позі туристів "я тримаю будівлю" і при цьому показує язика.

Однак у мережі такий креатив не дуже оцінили. Частина користувачів обурилася поведінкою людини, яка представляє Україну на офіційному рівні. Інші ж зазначили, що Никифоров "чудово влився у команду клоунів".

Користувачі також згадали попередницю Никифорова Юлію Мендель, яка "прославилася" своїми регулярними ляпами.

  • "Молодець! Такий же дурник як і гідрант"
  • "Наверное, человек в Вашем статусе должен понимать, что представляет всю страну на международном уровне и прежде чем что-то делать нужно помнить, что в Украине живут не только идиоты, а умные и образованные люди и хотелось бы чтобы мир об этом знал. А глядя на второе фото, мне как украинке стыдно за свою страну"
  • "Зачем было одну Мендель менять на другую?"
  • "Клоун на службі у клоуна"
  • "А хтось з дорослих вдома є?"
  • "Вы в турпоездке или за счет налогоплательщиков развлекаетесь?!"
  • "Це шо Мендель?..... Жжжжжесть"
  • "Скажіть чесно, ви адекватний? Я думала, що їба***ість Мендель неможливо перевершити. А ось і ні."

Читайте також: "Два метри сексу" і "брудні негігієнічні намети Майдану": Мендель відправила свою книжку "колезі Пєскову"

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ