Офіс президента України

Зеленський керуватиме країною з тропіків: в офісі президента оновили інтер'єр – фото

Shutterstock

З кабінеті голови держави прибрали кільак традиційних елементів декору

Головний кабінет Володимира Зеленського, який розташовується в Офісі президента України, зазнав змін. Відтепер голова держави керуватиме країною серед тропічних рослин. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook фотографа Associated Press, блогера Єфрема Лукацького.

На фото можна побачити, що приміщення прикрашають штучні тропічні рослини. Зокрема, папороть. Будь-який інший декор, на кшталт фотографій або кімнатних рослин, відсутній. 

Також неможливо залишити без уваги й неоновий напис "Центр Дії Президента". Він розташувався позаду крісла голови держави.  

У кабінети також залишилися й національні символи України – герб та прапор.

"Стіни від підлоги до стелі прикрашені штучними джунглями, я не обмовився. Штучні папороті та інші рослини тихоокеанського регіону нагадували мені сцени театру ляльок, постановки "Острів скарбів" або "Пірати Карибського моря". Тільки не вистачало в кущах черепів і скелетів", – йдеться у повідомленні блогера.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Зеленський привітав українців із днем вишиванки, одягнувши російську косоворотку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ