Собака Раджа

Собака, що втік з дому, повернувся посеред ночі та почав дзвонити у двері – фото

SWNS

"Я навіть не знаю, як йому це вдалося, я ніколи не показувала йому, як це робити"

Собака за ім'ям Раджа, що живе в США, дуже злякався феєрверків, а тому втік від господарів. На щастя, згодом він курйозно повернувся додому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на yahoo!finance.

23-річна господиня собаки Мер Лінн живе у Грінвіллі, Південній Кароліні (США). У сусідньому дворі запускали феєрверк, що налякало Раджу, який потім утік з дому приблизно на сім годин.

"Собака був на задньому дворі з іншим нашою собакою, коли сусідка почала пускати феєрверки, і я знала, що Раджа злякається. Я пішла на задній двір, а його  вже не було", – розповіла господарка.

Собака Раджа
Собака Раджа
Фото: SWNS

Дівчина шукала свого домашнього улюбленця у місті та розмістила оголошення у мережі про зникнення 18-місячного собаки.

"Ми були готові обійти всі притулки, а він просто прийшов і подзвонив у двері", – зазначила Лінн.

За словами американки, Раджа повернувся додому о 3 годині ночі. Він  почав натискати своїм носом у дверний дзвінок і вимогливо зазирати у камеру.

"Я навіть не знаю, як він зумів це зробити, я ніколи не показувала, як це робити. Зазвичай він виходить у двір тільки, щоб сісти в машину, тому він ніколи не бачив, щоб ми дзвонили в двері", – розповіла власниця собаки.

Дівчина стверджує, що тварина повернулася додому і поводила себе так, нібито вона у чомусь винна.

"Собака думав, що ми будемо незадоволені його поведінкою, йому було сумно, але ми були просто щасливі. Це було весело, і ми не могли не сміятися", – зізналася Лінн.

Вона також розповіла, що не знає, де увесь час був Раджа, але "схоже, що йому  було не так уже й погано".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про песика, який повернувся додому через 13 років після викрадення.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ