Йоркшир-тер'єр

Happy end: собака повернувся додому через 13 років після викрадення

Shutterstock

Претендент на найкращу новину дня

Колись 3-річного собаку на ім'я Коннор викрали в далекому 2008 році. Його власниця Карен Фокс стверджує, що це зробив чоловік на червоному пікапі, повідомляє People.

Американка зі своїм сином намагалася наздогнати машину на власному авто, але безуспішно. Ще протягом кількох місяців вони намагалися знайти собаку і червону вантажівку, але це також не дало результату.

З роками вони вже майже не вірили, що знову коли-небудь побачать свого домашнього улюбленця. Однак на початку березня 2021 року Карен зателефонувала служба контролю тварин.

Виявилося, що якась жінка побачила на районі йорка, якого згодом вдалося ідентифікувати завдяки мікрочіпу. Завдяки цьому 16-річний Коннор нарешті повернувся до своєї сім'ї після викрадення.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що киця Маріса шукає новий дім після того, як її викинули з 5-го поверху, бо вона набридла господарям.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ