Огірки та вівця

На Херсонщині фермер через обвал цін згодував вівцям урожай огірків – відео

колаж 5.ua / Shutterstock

Думки користувачів щодо вчинку аграрія розділилися

Фермер з Херсонської області був незадоволений тим, що не зміг продати вирощений урожай огірків через низькі ціни на цю продукцію. У результаті чоловік пішов на крайні заходи. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на місцеве співтовариство аграріїв у Facebook.

У селищі Копані (Білозерський район) один із аграріїв викинув сотні кілограмів огірків. Він стверджує, що не зміг продати оптовим покупцям вирощені ним огірки за нормальною вартістю.

За його словами, клієнти пропонували йому 1 грн за 1 кг овочів. Покупці, як розповів фермер, пояснював таку пропозицію тим, що в огірків "не такі квіточки" і "неякісна колючка". Однак, на розміщених кадрах видно, що викинуті овочі виглядають нормально.

Аграрій стверджує, що якщо б огірки мали "правильні" колючки та квіти – йому б запропонували по 2 грн за 1 кг овочів. Саме тому фермер просто висипав огірки на землю для своїх овець, які, можливо, з'їдять овочі.

"І не треба писати про те, що треба було відвезти в дитячий будинок", – написав фермер.

Деякі користувачі соцмереж розкритикували аграрія за його вчинок. На думку коментаторів, проблеми фермера обумовлені тим, що він поганий господар.

Також вони пишуть, що огірки треба було продати на ринку самостійно. Однак, також були ті, то вважає, що відбувається "знищення вітчизняного виробника".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Запоріжжі продавчиня на ринку "освіжала" овочі водою з рота.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ