Кіт з Ірпеня

В Ірпені вижив кіт, який провів 2 місяці без води та їжі – фото

ЗооПатруль / Facebook

"Не давався в руки і захищався, як лев"

В Ірпені врятували кота, який як мінімум 2 місяці не мав їжа та води. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "ЗооПатруль".

Тварина щодня волала з розбитого вікна на 2-му поверсі будинку. Її намагалися ловити та кормити, але вона тікала та ховалася. Втім, ентузіасти все ж таки вирішили його терміново рятувати.

"Норовливий кіт не одразу вирішив рятуватися, і заховався на кухні під тумбою. Доставали його звідти хвилин 20. Кіт не давався в руки і захищався, як лев. Врешті-решт все закінчилося добре. Котика вже оглянули лікарі"

Досі незрозуміло, як кіт зміг прожити два місяці без їжі та води. На щастя, вже знайшли його власників – вони після обстрілів виїздили поспіхом, не знайшли кота та подумали, що той втік.

Кіт з Ірпеня
Кіт з Ірпеня
Фото: ЗооПатруль / Facebook

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Києві померла кішка, бо сумувала за господинею.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ