Макс Барських розповів, чому вступив до ЗСУ, а також про те, як війна змінила його життя

Відомий український музикант Макс Барських із початку повномасштабного вторгнення в Україну допомагає захищати українські землі від російських окупантів.

Артист стверджує, що після активного засудження дій рашистів він зіткнувся з погрозами, а тому вирішив негайно вивезти родину з Херсона в безпечне місце. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Vogue.

"Я тиждень збирав їх по всій країні, зокрема з Херсона. Мама не хотіла їхати, і ми вивезли її в останню мить. На щастя, мій брат тоді був у Херсоні, і я змусив його поїхати забрати її. Вони виїхали в досить небезпечний момент – Херсон ще не був окупований, але росіяни зайшли туди вже за кілька днів. Після всіх моїх висловлювань в Instagram моїм рідним було небезпечно перебувати в Херсоні. В Інтернет злили мій телефон, мою херсонську прописку, мені погрожували"

На початку цього місяця Барських взагалі вступив до лав ЗСУ, завдяки чому він відчуває себе корисним для України. Йому страшно, але вчинити інакше музикант не міг.

"Коли я був наодинці, я розумів, що мені некомфортно – і що я можу більше. Я просто місця собі не знаходив. Так, можна допомагати дистанційно, але цього недостатньо. Тому я вирішив доєднатися до ЗСУ – і тепер я у складі батальйону під Києвом. Поки, зрозуміло, записаний як резервіст, бо в мене немає військового досвіду. Мене призначили відповідальним за постачання. Вірю, що можу бути корисним у пошуках допомоги"

За словами Макса, наразі українським військовим потрібні бронежилети, форма, наколінники, окуляри, дрони та тепловізори.

"Одна з головних причин, чому я вступив до ЗСУ – це бажання підтримати як бійців, так і кожного, хто ніколи не був пов'язаний з військовою справою, але хоче захищати свою країну і зараз відчуває страх. Я теж боявся, і зараз боюсь, звісно. Але коли я перебуваю на навчаннях, у батальйоні, то відчуваю єдність, і стає легше. Я вірю, що разом ми непереможні. Ну й мені особисто легше, коли я фізично присутній там, де можу бути корисним. Я інакше не можу. Це мій дім, моє минуле, майбутнє. Це мої близькі. І коли хтось приходить і хоче забрати це, для мене він автоматично стає ворогом"

Окрім цього, українець розповів про те, як його змінила війна.

"У мене справді стався злам. Він розпочався ще перед ковідом – бо було дуже багато концертів, і я думав, як змінити життя, як більше бути в одному місці, не бігти за успіхом. Ну а зараз я взагалі нічого не планую – ця війна вчить нас жити сьогоденням, насолоджуватися спілкуванням з близькими. Якщо чесно, я щораз частіше думаю про іншу справу – можливо, це буте пов'язане з кіно, чи з іншою творчістю. Але я точно хочу розповідати світові історії – про Україну особливо"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Володимир Дантес віддав власне авто волонтерам.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше