Російський солдат

"За щоку тільки взяли": російський солдат спростував "взяття" Рубіжного – аудіозапис

Shutterstock

Окупант також розповів про те, чим займаються кадирівці після того, як "п*зди отримали"

Служба безпеки України поділилася черговим перехопленням розмов росіян, один із яких спростував інформацію про нібито взяття Рубіжного (Луганська область). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал СБУ.

"Я ж тобі кажу, за щоку тільки взяли. Ні*уя не взяли. Тут кричать "вперед-вперед", бл*дь, а йти нікому... Мені теж розповідали, мовляв, у телеку передавали, що Рубіжне взяли. Х*й там узяв що! На місці стоїмо"

Ворог визнав, що українські військові наносять серйозну шкоду навіть "елітним" російським підрозділам. А ось кадирівці, які, за словами окупанта, "п*зди отримали та більше нікуди не ходять", займаються звичайним мародерством.

"Чечени п*зди отримали й більше нікуди не ходять… Займаються "евакуацією": сюди фури з ковбасою женуть, а назад – фури із золотом! Типу "гуманітарку" сюди, а звідси награбоване тягнуть, пі*ари"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що ФСБ курйозно "спалилося" на фейку про вбивство Соловйова неонацистами.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ