Дрматеатр в Маріуполі

Українець показав відновлений Драмтеатр в Маріуполі – вражаюі фото

Телеканал TV7 Маріуполь / Facebook

Особливістю дизайну будівлі є написи "Діти" різними мовами світу

Український Маріуполь два місяць тому і сьогодні – це абсолютно різні території. Ми пам'ятаємо його, як квітуче сучасне місто молоді, яке з кожним днем стає ще кращим.

Після повномасштабного вторгнення росії  від нього не залишилося буквально нічого. Сьогодні Маріуполь – місто-привид, що кишить трупами загиблих та сльозам і болем їхніх близьких. Але не надовго.

Маріуполь не залишать без уваги після звільнення від окупантів і розпочнуть велику відбудову міста.

Зокрема, дизайнер вже створив зображення відновленої однієї з найголовніших визначних пам'яток – Драмтеатру. Іван Огієнко показав, як може виглядати Драматичний театр після реконструкції. У такий спосіб дизайнер хотів привернути увагу світу до міста. 

"Мій проект це не пряма допомога, але він нагадує світу, якщо ми витримаємо, допоможемо нашим захисникам, то наша країна буде з найкращою архітектурою та найкращими людьми", – зазначив Іван Огієнко.

Особливістю оновленого дизайну будівлі є написи "Діти" різними мовами світу. Вони розташовані на фасаді Драмтеатру. Саме так мешканці міста, що ховалися всередині, привертали увагу ворога на те, що у підвалі дійсно знаходяться мирні жителі.

На жаль, ворог нещадний і його не зупинило навіть це. 16 березня росіяни скинули бомбу на Драмтеатр. За кілька тижнів стало відомо, що в результаті цього бомбардування загинуло близько 300 людей.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що астрологиня розповіла, що вогонь припиниться вже за кілька днів, але війна повториться.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ