Як допомогти знесиленій тварині на вулиці – поради

Під час війни на вулиці опинилося багато тварин, а тому для українців зібрали поради як допомогти самотнім улюбленцям.

Передусім визначте, чи є тварина домашньою чи безпритульною. На перше вказує ошийник, шлея, розгублений і охайний вигляд, довіра до людини та враження, що тварина нібито когось шукає. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram UAnimals.

Якщо істота домашня, то спробуйте знайти її господарів. У цьому може допомогти жетон на тварині з адресником або контактна інформація на шлеї чи ошийнику. Також зробіть якісні фотографії тварини та розмістіть їх у профільних групах у соцмережах, у себе на особистій сторінці, або зверніться до знайомих волонтерів, які можуть знайти старих чи нових господарів. Раніше ми розповідали про застосунок для загублених і знайдених тварин.

Холод
Холод
Фото: Shutterstock

Читайте також:

"Тварину бажано оглянути на предмет поранень і за потреби відвести до спеціалізованої ветклініки. Уточнюйте графік роботи конкретних закладів за телефонами, які вказані на сайтах. Якщо у вас є можливість, прихистіть тварину в своїй оселі допоки власники не знайдуться і не зможуть її забрати, або ж заберіть її до себе назавжди, якщо раптом ця тварина залишилась без господарів. Ви подаруєте їй дім, а у вас з'явиться вірний друг"

Якщо ж ви вважаєте, що тварина безпритульна, то їй все одно можна допомогти. Наприклад, залиште біля неї їжу та воду, а також пустіть до під'їзду (звісно, якщо це безпечно та не заперечують інші мешканці). Якщо у вас є можливість, то дізнайтеся, чи можна віддати тварину до ветеринарної клініки, де за гроші/безкоштовно вона отримає хоча б тимчасовий притулок.

"Нам варто бути добрими та співчутливим, аби разом подолати жорстокість, яку принесли в нашу країну росіяни"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Київщині масово мандрують тварини, які залишилися без господарів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше