Малюнок із кішкою

У Києві померла кішка, бо сумувала за господинею

Facebook / UAnimals

"В її мисках була і вода, і їжа"

У столиці України волонтери знайшли кішку, яка померла через самотність і тугу за власницею. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку UAnimals.

Це сталося на Дарниці, куди зооактивісти вирушили, щоб врятувати кішку в зачиненій квартирі.

"Коли рятівники відкрили квартиру, то виявили, що тварина померла. При цьому в її мисках була і вода, і їжа. Власниця припускає, що кішка померла від суму та стресу, адже була дуже ляклива. Не залишайте своїх улюбленців, їм страшно та сумно без вас"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що на Київщині масово мандрують тварини, які залишилися без господарів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ