Анджей Дуда

Президент Польщі виділив свою резиденцію українським біженцям

Shutterstock

Перша леді теж постійно допомагає українцям

Польський президент Анджей Дуда та його дружина Агата Корнгаузер-Дуда надали прихисток українцям, які втікають від російських окупантів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Polsat News.

Перші особи Польщі вирішили прийняти біженців в одній зі своїх резиденції. За словами голови канцелярії президента Павла Шрота, Агата Корнгаузер-Дуда постійно працює над організацією допомоги для українців.

Так, вона майже кожного дня зустрічається з громадянами України та веде переговори з європейськими та американськими партнерами.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що футболісти "Шахтаря" зіграли у футболках із зображенням 3-місячної дівчинки, що загинула в Одесі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ