Тварини на Київщині

На Київщині масово мандрують тварини, які залишилися без господарів – відео

Фото з соцмереж

Серед них коні, свині, собаки та коти

Український письменник, режисер-документаліст, музикант Руслан Горовий показав свійських тварин, яких він зустрічає під час волонтерської діяльності в Київській області. Про це повідомляє "Дивогляд".

Зокрема, у Мощуні вулицями та лісом бігає зграя домашніх свиней, яка опинилася на волі через війну. В інших місцях теж зустрічається багато покинутих тварин.

"Це Борька (козел – "Дивогляд") з Горенки. Пережив війну. Контужений, морда обгоріла. Але живий. Господар приїздив, шукав, думав, що загинув. Однак, ні. Мені вдалося підманити і впіймати Борьку за допомогою автотросу. Далі за ним доглянуть і подзвонять хазяїну. Маленька перемога життя у цій війні"

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Німеччині перейменували російського кабана на прізвисько "путін".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ