Вікіпедія

У Вікіпедії з'явилася стаття про "рашизм" – фото

Shutterstock

Матеріал доступний 20-ма мовами

Війна на території України сколихнула весь світ і змусила всіх спостерігати за жорстокими діями путінської росії. Події в Україні багато-хто називає геноцидом і це дійсно так. Ідеологію кацапів почали визначати, як "рашизм".

Цей термін останнім часом дуже часто використовується не лише в Україні, але у різних країнах Європи. Його використовують навіть іноземні політичні діячі.

Нещодавно, на популярній платформі Вікіпедія з'явився матеріал про "рашизм", який визначили, як "російську фашистську ідеологію ХХІ ст".

На платформі також наголосили на тому, що не варто плутати "рашизм" з "росіянизмом" (використання російськомовних слів і термінів в українській мові).

Також новий термін не є ідентичним до "русистики" – система накопичених знань та учень про російську мову, культуру, літературу та населення росії.

Стаття про "рашизм" доступна двадцятьма мовами.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Вікіпедії з'явилася стаття під назвою "Бучанська різанина", яка розповідає про геноцид в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ