Кіт у лотку

Чим замінити наповнювач для котячого туалету – доступні варіанти

Shutterstock

Просто та екологічно

У наш час в українських магазинах інколи важко знайти котячий наповнювач. Саме тому "Дивогляд" розповість вам, що можна використовувати замість нього.

Пісок – основний матеріал, яким користуються вуличні коти для підстилки. Їхня генетика безпосередньо передбачає використання піску саме для свого туалету, а тому такий варіант має сподобатися більшості котів.

Якщо цей варіант не влаштовує, то скористайтеся макулатурою – папером, журналами чи старими газетами. По-перше, це недорого та практично, а по-друге – це більш екологічно, ніж звичайний наповнювач.

Окрім цього, можуть підійти деревні гранули, зроблені на 100% зі сосни. Їх продають у зоомагазинах, виробники деревних гранул і у місцях, які займаються продажем дров для печі.

Також розгляньте використання стружки з дерева, яку можна знайти у садовому центрі або в деревообробній компанії. Цей варіант чудово вбирає сечу, а його сильний природний аромат маскує неприємний запах.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як українці можуть допомогти притулкам під час війни.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ