Історія порятунку кота з Бучі

Двічі усміхнулася доля: у Бучі врятували загубленого кота – фото

Фото з соцмереж

Тварина була у ЖК, розграбованому рашистами

Захисник України на ім'я Єгор поділився історією порятунку котика з Бучі, якого загубили господарі. Про це повідомляє "Дивогляд".

За словами чоловіка, він з саперами зайшов на територію житлового комплексу, розграбованого окупантами. Там йому на зустріч вийшов котик, який одразу почав муркотіти, коли його взяли на руки.

"Відразу була думка забрати до себе, але багато роботи та як його везти? Відігнав думки. Відпустив. Пухнастий довго йшов за нами, було зрозуміло, що він домашній, але тепер йому немає де жити"

Історія порятунку кота з Бучі
Історія порятунку кота з Бучі
Фото: Фото з соцмереж

Єгор все ж таки забрав котика жити до себе, а після того, як його фото з котиком потрапило у мережу, 4-лапого впізнали його господарі. Вони загубили домашнього улюбленця, бо рятувалися від обстрілів окупантів, але тепер, на щастя, родина возз'єдналася.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Ірпені дивом врятували кота, який був у зруйнованому будинку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ