Російський солдат

Матері окупантів "штурмують" військкомати на росії – аудіозапис

Shutterstock

Жінка радить синові "не сподіватися, що їх скоро виведуть"

З'явилося чергове перехоплення розмов рашистів, де стало відомо, що на рф матері військових звертаються до військкоматів, щоб їхніх синів забрали з України. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Службу безпеки України.

Щоб забрати військових, матері не шкодують ні грошей, ні зв'язків серед військового керівництва РФ, про що свідчить розмова солдата 36-ої окремої мотострілецької бригади рф з дислокацією у Борзі (Забайкальський край).

Це військове формування відоме тим, що у 2015 році воювало проти України під виглядом "донецьких сепаратистів". Однак, багато з цих досвідчених головорізів не пережили фатальну зустріч із ЗСУ.

"Мати каже своєму синові, що домовилася з командуванням, щоб його повернули на місце дислокації. Радить йому не сподіватися, що їх скоро виведуть: "…не будут выводить, сейчас будете обратно сюда заходить. Это все еще не прекратится, вывозят технику, везут… народ туда. Кто погибший, заменяют вот этими остатками". А для переконливості перелічує, у скількох знайомих жінок вже загинули чоловіки", – розповіли у СБУ.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на росії захотіли викрити "фейки" України, але вийшло як завжди.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ