Будинок Андрія Ставніцера та знищені окупанти

Український бізнесмен пожертвував своїм будинком, щоб ЗСУ знищили окупантів – фото

Stavnitser Andrey / Facebook

"Будинок відбудую, країну відбудуємо, головне врятувати якнайбільше життів"

Співвласник портової компанії ТІС Андрій Ставніцер розповів, що поділився з українськими захисниками координатами свого будинку, бо останній зайняли рашисти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Facebook.

"Дано: ти дивишся у веб-камеру свого будинку, а там у дворі російські військові розгортають 12 одиниць бойової техніки, включно з РСЗВ, "Торнадо-Г" та "Градами". Твій будинок побудований так, що працює як ідеальне укриття, звідки дуже зручно шмалювати по Києву. Навіщо вони і приїхали.

Питання: скільки часу мине до моменту, коли ти повідомляєш точні координати свого будинку ЗСУ для наведення вогню? Будинок відбудую, країну відбудуємо, головне врятувати якнайбільше життів"

Згодом Ставніцер доповнив публікацію і попросив користувачів мережі перестати його хвалити, бо він на окупантів "не кидався голими руками". На його думку, справжні герої України – лише ЗСУ, а також наголосив, що знає подібні історії про те, як інші українці жертвували своїм майном.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що медсестра, яку ледь не розстріляли рашисти на окупованій території, героїчно допомагала українцям.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ