Врятований Бублик

В Ірпені дивом врятували кота, який був у зруйнованому будинку – фото й відео

Олексій Петров

Happy end

Під час війни сім'я з Київщини вимушено покинула свій дім, де залишився їхній кіт. Будинок зруйновано, але, на щастя, 4-лапий живий. Про це повідомляє "Дивогляд".

Мешканці Ірпеня встигли евакуюватися зі своїм песиком, але не забрали кота на ім'я Бублик, який злякався звуків вибухів і втік. Внаслідок дій окупантів будинок було зруйновано.

Через довгий час на руїни повернувся товариш сім'ї, який, без особливої надії покликав кота – і той з'явився. У Бублика обгоріла шерсть і вуса, але головне, що після всіх цих потрясінь він нарешті возз'єднається зі своїми рідними.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Бучі врятували змученого собаку, який спав на уламках скла.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ