собака не відходить від тіла свого господаря, якого розстріляли кацапи

Найкращий друг людини: собака не відходить від тіла свого господаря, якого розстріляли кацапи – фото

Обозреватель

російські загарбники нещадно знищують все живе у нашій країні

Собака – найкращий друг людини і доказів цього було багато. В умовах війни величезна кількість людей була вимушена евакуюватися у безпечні місця і забирали з собою своїх улюбленців.

Так само, й тварини не кидають своїх господарів, які полягли через жорстокий напад путінської росії.

У мережі з'явилася трагічна світлина. На ній зображено собаку, який вже кілька днів не відходить від тіла свого господаря, що був розстріляний окупантами на Київщині.

Тварина, навіть після смерті чоловіка залишається його вірним другом. У цей час люди, які живуть у сусідній державі, нещадно вбивають наш народ і пишаються цим.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Фельдман розповів про подальшу долю харківського екопарку. Після нещодавнього обстрілу зоопарку російськими загарбниками велика кількість тварин залишилася без вольєрів. Умов для життя вже майже немає, тому єдиним варіантом є масово приспати хижаків.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ