Символ російських окупантів "Z"

російські пропагандисти назвали символ "Z" фашистським – відео

Фото з соцмереж

Заплуталися у власній брехні

На росії чоловіка провчили невідомі за те, що той "прикрасив" своє авто символом "Z". Згодом журналісти назвали цей знак фашистським і сказали, що він заборонений на рф. Про це повідомляє "Дивогляд".

У сюжеті російських пропагандистів йдеться, що чоловік захотів підтримати війну в Україні, а тому наклеїв на свою машину символ "Z". Реакція виявилася швидкою – невідомі оперативно порізали колеса та надряпали на авто символ "Z".

Однак, здається, місцеві ЗМІ заплуталися у своїй власній брехні, бо сказали, що цей символ фашистський, а також заборонений на території рф.

У нас немає версій, що відбувається у головах пропагандистів, але на росії не вперше ріжуть колеса автам, які мають наліпку "Z", бо подібне нещодавно сталося у Бєлгороді.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ