Українці створили пісню про перемогу нашої держави у війні

Автори треку "Доброго вечора, ми з України" створили пісню про перемогу нашої держави у війні – відео

PROBASS ∆ HARDI

Найкращим заспокійливим для людей є віра у перемогу

Українські гурт PROBASS ∆ HARDI, який є автором популярної патріотичної пісні "Доброго вечора, ми з України", створив нову композицію про перемогу. 

Музиканти Артем Ткаченко та Максим Мокренко з Кременчуга, як ніхто знають, що переживає наша країна сьогодні. Вони вирішили, що найкращим заспокійливим для людей є віра. У цьому випадку – віра у перемогу нашої держави. 

Саме ця думка і стала ідеєю для створення нової пісні про перемогу України. Композиція, яку виконала співачка Anna Bulat, отримала назву "Настане день".

Музиканти також оприлюднили відеокліп, у якому показали кадри пейзажів нашої мирної держави до та під час "визволення" росіянами.

"Настане день! Він уже близько! Я відчуваю! Я бачу це! Я чую, як ми святкуємо нашу перемогу! Весь світ чує це! Ми сильні, ми мужні, українці неймовірні. Кожен із нас робимо для цього все, що потрібно і зробить ще більше та ще, а потім ще більше!" – написав на своїй сторінці в Instagram PROBASS.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що співачки Alyona Alyona та Jerry Heil записали спільну пісню-молитву за Україну.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ