Alyona Alyona та Jerry Heil

Співачки Alyona Alyona та Jerry Heil записали спільну пісню-молитву за Україну

Instagram / Alyona Alyona.official

Трек записували не в студії, а в музичній школі в Баришівці

Відомі українські виконавиці Alyona Alyona та Jerry Heil записали спільну пісню-молитву за Україну, повідомляє "Дивогляд".

Сьогодні українці страждають від нападів агресора, який нещадно нищить наші міста та людей. У цей час ми, як ніколи потребуємо допомоги та підтримки.

Виключенням не є й знаменитості, які сьогодні намагаються підтримати співвітчизників своєю творчістю.

Співачка Alyona Alyona з першого дня війни в Україні змінила свій напрямок діяльності з музики на волонтерство, але вже за місяць знову відчула в собі бажання творити і повернутися до співу.

"Творчість всередині мене згасла, проте я все ж інколи пишу вірші. І перше, що народилося в мені – молитва. Моя мама багато молиться. Особливо зараз. І я захотіла приєднатися до неї", – розповіла артистка.

У співпраці з Jerry Heil реперка записала пісню-молитву за Україну та за кожного її мешканця. Дівчата також випустили відео, у якому показали кадри зруйнованих окупантами українських населених пунктів та людей, що безперервно моляться.

Цікаво, що трек записували не в студії, а в музичній школі в Баришівці.

"І я рада, що Jerry Heil доповнила і наповнила співом цю молитву, бо тільки так можна попросити за всю Україну одночасно, де б хто з українців не був. Наша нація зараз єдина у своїх пориваннях і я щиро вірю в нашу перемогу і в те, що з нами є Бог", – додала Alyona Alyona.

Послухати пісню і переглянути відеокліп можна на YouTube-каналі Alyona Alyona

Нагадаємо, раніше "дивогляд" повідомляв, що боксер Ломаченко приєднався до територіальної оборони.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше