Ахтем Сеітаблаєв

У фільмах Сеїтаблаєва помітили пророцтво, яке відповідає реальним подіям

reporter.kr.ua

Увага припала на стрічку "Мирний 21"

У кінокартинах відомого режисера України Ахтема Сеїтаблаєва помітили пророцтво, що перегукується з реальними подіями, повідомляє "Дивогляд".

Український діяч мистецтва не раз розповідав, що фільми його виробництва дуже часто мають пророчі здатності.

Одним з таких став історичний військовий фільм "Хайтарма", який побачив світ у 2013 році. В сюжет покладено реальні події, які відбулися на території Кримської АРСР в травні 1944 року – депортація кримських татар. Після зйомок цього фільму сталася окупація АР Крим у 2014 році.

Також увага припала на стрічку "Мирний 21", зйомки якої відбувалися у військовій частині у місті Васильків. Саме це місто одним із перших зазнало нападу путінської армії у лютому 2022 року.

"Зняв "Хайтарму" – почалася окупація Криму, "Мирний 21" – та ж військова частина, "Осіріс". Прем'єра повинна була відбутися в квітні цього року. Ми з командою, з якою знімали фільм, обговорюємо, наскільки все, що знімали перегукується з сучасністю", – поділився режисер.

Одну з головних ролей мав зіграти відомий актор Паша Лі, який загинув в Ірпені під обстрілами окупантів. У фільмі Паша Лі мав носити позивний "Осіріс". Співпадіння це, чи ні, але прощання з актором після його смерті проходило у похоронному бюро, що має назву "Осіріс".

"Напередодні прощання з Пашею мені від мого друга приходить повідомлення, де саме воно відбудеться – в похоронному бюро "Осіріс". Я подумав, що я зустріну Пашку і дам йому в око. На хвилину я подумав, що цей негідник так нас всіх розводить. Але Паша так жорстко не вчинив би", – додав Ахтем.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в укриттях київського метро влаштували кінопокази.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ