Шон Пенн і Максим Козацький

Актор Шон Пенн на Львівщині допомагатиме українським переселенцям – відео

Telegram-канал голови Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максима Козацького

"Заради блага людей, які цінують свободу"

Відомий режисер і актор Шон Пенн приїхав на Львівщину для налагодження роботи своєї благодійної організації. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал голови Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максима Козицького.

"Досвід боротьби України є прикладом для всього світу, зазначив під час нашої зустрічі пан Пенн. Його організація хоче підтримати наших людей у боротьбі за свободу та суверенітет. Львівщина перетворилася на дорогу життя для вимушено переміщених українців та тих, хто залишився в епіцентрі бойових дій, акцентував я"

За словами Козицького, Україна досі не отримала належну підтримку від міжнародних гуманітарних організацій, зокрема від International Committee of the Red Cross.

"Сподіваюся на плідну співпрацю з організацією Шона Пенна. Заради блага людей, які цінують свободу"

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв про те, що актор Шон Пенн закликав бойкотувати "Оскар", якщо у заході не візьме участь президент України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ