Концерт Scorpions

Не москва, а Україна: Scorpions змінила культову пісню Wind of Change – відео

Harry Smith / YouTube

"А тепер послухай моє серце – воно каже Україна"

Відомий рок-гурт Scorpions вирішив змінити слова своєї пісні Wind of Change на підтримку України. Про це повідомляє "Дивогляд".

Артисти присвятили виконання рок-балади 1990 року українцям, коли виступали на концерті у Лас-Вегасі. Гітарист підтримав нашу країну, виступаючи з гітарою у кольорах нашого прапора. Але основний сюрприз чекав у оновленій пісні Wind of Change.

Так, замість "Follow the Moskva down to Gorky Park" ("Ідучи берегом москва-ріки в парк Горького"), вокаліст заспівав "Now listen to my heart, it says Ukrainia" ("А тепер послухай моє серце – воно каже Україна").

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як BrainStorm переспівали одну зі своїх найвідоміших пісень українською.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ