В Одесі затримали депутата міськради, який розважався з трансвеститом

В Одесі затримали проросійського депутата міськради, який розважався з трансвеститом – відео

соцмережі

Ось такі вони, "офіційні" зустрічі

Депутата Одеської міської ради "спіймали на гарячому", коли той розважався з трансвеститом, повідомляє "Дивогляд".

Контррозвідка Служби безпеки України розкрила цікаві захоплення проросійського депутата Андрія Кисловського, який начебто запланував зустріч з російським шпигуном.

Коли службовці увірвалися до номера в готелі "Немо", що на узбережжі Ланжерона, то помітили, що депутат від партії "Довіряй справам" та керівник тероборони влаштував оргію з трансвеститом на ім'я "Жасмін".

Курйозне відео затримання оприлюднили у мережі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російський депутат висунув вимоги США, у яких йдеться про повернення Аляски та відшкодування санкцій.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзья! Мы сегодня боремся за нашу свободу, независимость, за право быть свободным человеком на своей земле.

Нас защищают настоящие Супергерои: ВСУ, Нацгвардия, Тероборона, МВД, все неравнодушные Граждане, объединившиеся ради защиты Родины.

У нас есть беспрецедентная поддержка международных партнеров. Весь мир поддерживает Украину.

Сохраняем спокойствие, поддерживаем друг друга, читаем только проверенные новости и помогаем армии.

ЕДИНЫЕ ОФИЦИАЛЬНЫЕ РЕКВИЗИТЫ НБУ ДЛЯ СБОРА СРЕДСТВ НА ПОТРЕБНОСТИ АРМИИ: https://bank.gov.ua/ru/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕСЧИТАЙТЕ "КОВИДНЫЕ" ДЕНЬГИ ИЗ Е-ПОДДЕРЖКИ НА АРМИЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/ru/terminal/index/index/id/118103/

ОТПРАВЬТЕ ДРУЗЬЯМ ЗА ГРАНИЦУ ССЫЛКИ АНГЛИЙСКОМ ЯЗЫКЕ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Итого к победе над российскими оккупантами!

Слава Украине! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ