Тарас Тополя

"Дуже цікава історія": лідер гурту "Антитіла" розповів, як міг загинути під час війни

tarastopolia / Instagram

Артист вважає, що має допомагати Україні "як тільки може"

Музикант і лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя розповів про те, як ледь не втратив життя під час російського вторгнення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Сьогодні".

Артист з першого дня війни записався до лав територіальної оборони, щоб захищати Україну. За його словами, "коли твоїй країні та народу важко – ти мусиш допомагати як тільки можеш". Тополя також згадав про найнебезпечніший момент війни:

"Це дуже цікава історія. Ми перебазовувались з однієї позиції на іншу і трішки затримались, збираючи речі. Ми запізнились на 30 хвилин у нашу точку прибуття, і протягом цих хвилин у нове місце нашого базування була випущена ракета, яка б рознесла його вщент, якби не білборд на трасі, який зупинив її. Вона розірвалася, не долетівши 20 метрів. У всьому кварталі повибивало вікна, все в уламках, але всі живі й продовжують нести службу"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що Макс Барських вступив до лав ЗСУ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ