Макс Барських

Макс Барських вступив до лав ЗСУ – відео

max_barskih / Instagram

"Ще місяць тому єдине, що було у мене в руках, – це мікрофон"

Відомий співак і композитор Макс Барських має пройти 2-тижневе навчання, після чого він вирушить захищати Україну від російських окупантів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Військові навчання у артиста починаються 3 квітня, у неділю.

"Від завтрашнього дня починаю навчання. Хто б міг собі уявити. Ще місяць тому єдине, що було у мене в руках, – це мікрофон. А нині часи змінюються. Скажіть, як будемо святкувати нашу перемогу, які у вас є ідеї?"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що співачки Alyona Alyona та Jerry Heil записали спільну пісню-молитву за Україну.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ